O NÁS 


PŘÍZE

Všechny příze, které nabízíme, jsou maximálně kvalitní, ověřené naší vlastní zkušeností. 
V naší nabídce si můžete vybrat z několika typů, ať už čistá 100% vlna/bavlna, nebo s příměsí. Najdete u nás příze vhodné pro pletení, i pro háčkování. Všechny potřebné parametry jsou k dispozici u popisu jednotlivých přízí.

INSPIRACE

V sekci inspirace najdete námi upletené modely. Některé jsou převzaté, ale většina z nich je zcela originální a jedinečná. Po zakoupení doporučeného množství a typu přízí dostanete na naše originální modely zdarma návod, podle kterého svetr či jiný produkt upletete. Vždy máte k dispozici několik fotografií, které jdou snadno přiblížit pro detailní prohlédnutí vzoru. 

PLETENÍ NA ZAKÁZKU

V neposlední řadě nabízíme i pletení na zakázku. Jsme flexibilní a dokážeme uplést prakticky cokoliv. Cena se vždy odvíjí od typu a množství příze, velikosti požadovaného produktu a předpokládaného času stráveného u pletení. Ve zkratce, cena je individuální a liší se u každé zakázky. Vaše požadavky nám prosím napište do emailu.

KURZY PLETENÍ

Připravujeme pro Vás kurzy pletení pro začátečníky i pokročilé v nádherném prostředí Jizerských hor, především zaměřené na pletení. Součástí kurzu bude aktivní odpočinek formou vycházek, relaxační jógy, běh, případně výlet na běžkách. Termín a program najdete na našich stránkách, nebo na platformě Instagram.

KONTAKT


TULLINO s.r.o.

E-mail: tullino2021@gmail.com
Telefon: +420 608 338 377
+420 602 477 905

Sídlo společnosti: Kbelnice 73, 506 01 Kbelnice


Navštivte nás na našich sociálních sítích:

Nebo se přidejte do naší Facebookové skupiny, kam sdílíme naše vytvořené kousky.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE, A MY SE CO NEJDŘÍVE OZVEME ZPĚT.