Kurz pletení

KURZ PLETENÍ

V období 24.-26. března 2023 proběhne náš kurz pletení, který je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Pod dohledem profesionálů s dlouholetou zkušeností se naučíte pletení od úplných základů! Kapacita je omezená, tak neváhejte a přihlašte se do našeho kurzu co nejdříve!

Co je zahrnuto v ceně?
Cena kurzu je 5 500 Kč pouze se snídaní, nebo 5 900 Kč s polopenzí. Je v ní zahrnuto:
Ubytování, snídaně / polopenze, 1 hodina v sauně, která je součástí penzionu, 9 hodin kurzu pletení s individuálním přístupem, 2 hodiny jógového protažení a výlet na nejkrásnější rozhlednu Jizerských hor - Štěpánka.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zařízeno v Pensionu 922 nacházejícím se v malebné obci Jizerských hor - v Horním Polubném. 

Po náročném dni plného pletení se můžete zrelaxovat v odpočinkové zóně se sklenkou vína. Vybrat si můžete z několika kvalitních moravských vín, od frankovky po například ryzlink rýnský nebo vlašský.

PROČ SI VYBRAT NÁŠ KURZ?

Již dlouhá léta je naším koníčkem právě pletení a za tuto dobu jsme nasbíraly dostatek zkušeností pro to, abychom byly schopny předávat znalosti dál a umožnit i ostatním naučit se něco nového, nebo své schopnosti zdokonalit.

Ve fotogalerii vedle se můžete podívat na naše již vytvořené originální vzory. Pleteme od šál a čepic až po svetry, ponožky, nebo šaty.
Více modelů lze najít v sekci Inspirace


KONTAKT

Pro registraci nás můžete kontaktovat přes:

email: tullino2021@gmail.com
Instagram: @tullino_cz
Facebook: @tullinocz